GGS05E35 – УНО ГРАНДЕ ФИНАЛЕ, НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА ШТО СЕ СЛУЧИ

За жал ова е крајот на оваа сезона на GG.MK. Гораст, Данко, Бобо ја почнаа оваа сезона со ребрендирање од GG.MK во GG подкаст, а ја завршија со куп награди, и традиционално со пренос и коментар на E3. Во епизода во која има тон награди, Бобо, Гораст, Данко и Паци некако пронајдоа простор и за уште еден куп игри.

Од игрите во оваа епизода ги видовме Star Wars JEDI: Fallen Order; Elden Ring; Bleeding Edge; Blair Witch; 12 minutes; Gears 5 ; Cyberpunk 2077; Ghost Wire: Tokyo; Ori and the Will of the Wisps; Doom Eternal Battlemode; Watch Dog Legion; Deathloop и куп други наслови кои треба да ве „држат“ до следната сезона.

Стани премиум член и доби пристап до сите содржини, специјален попуст на над 2.200 производи во ИТ маркет, верификуван профил и можност за огласување на ИТ Огласник. Плус ќе го поддржиш медиумот кој го градиме цели 16 години!

basic

членство

42 ден./мес

зачлени се

1337

членство

125 ден./мес

зачлени се
* плаќањето е на годишно ниво

Доколку веќе имаш премиум членство, најави се тука.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
види ги сите огласи на kariera.it.mk