Гости на Гораст, Данко и Бобо во оваа „епизода“ на GG.mk им се Ана и Борис од првото кафуле за друштвени игри „Само“. Ако друштвените игри, од некоја причина (којзнае која) ама баш не ве интересираат, не очајувајте, има и тон игри. Најавата за римејкот на Final Fantasy VII без сомневање ќе ги израдува фановите на серијалот; љубителите на MOBA ќе уживаат во разговорот за Dota 2 Major; љубителите на „tactical shooter“ може да поуживаат во Ghost Recon: Breakpoint.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments