Нова епизода на GG во која Гораст, Данко и Бобо се потсетија на World of Warcraft. Дополнително во епизодата место си имаа и: Spyro: Reignited Trilogy, City of Brass, Octahedron и Minit. За сите кои се заинтересирани за наградните игри може да видат во која насока ќе се одвиваат овие настани во иднина.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
види ги сите огласи на kariera.it.mk