Гостин во оваа епизода на Гораст, Бобо и Паци им е Жаре „1 на 1“. Секако не може да помине без потсетување на „1 на 1“.

Љубите на видеоигри можат да слушнат и за мислењето на ГГ за: Star Citizen, Sea of Thieves, Total War Warhammer и Narito Boy.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments