Во претпоследната епизода на GG.mk за оваа сезона главна тема беше E3 и игрите кои беа презентирани. Имаше презентација на куп игри, куп кул трејлери за нови игри. Ова беше последната студиска епизода за трета сезона. Последната епизода е во живо, а од GG најавуваат дека ќе ја закитат со DotA турнир.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments