Триесет и третата епизода на GG е за Tekken 7 и Филип „FiGi“ Георгиев, најдобриот Tekken играч. FiGi е урбана легенда и речиси ниту еден муабет за „тепачки“ игри не може да помине без да биде споменат. Сите фанови можат и да ја видат колектор едицијата на играта.

Во оваа епизода може да ги погледнеме и трејлерот за Extinction, но и Rime и Star Trek Bridge Crew VR.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments