Новата епизода на GG.MK започна со мали технички проблеми. Во оваа епизода ќе гледате: Agents of Mayhem, Rise to Nobility и NBA: Playgrounds. По подолго време имаше и играње во живо на играта е Invisigun Heroes, а ќе може да го видите и трејлерот за Bulletstorm како и за Dark Souls 3: The Ringed city…

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments