Nintendo Switch е новата конзола на јапонскиот гигант за која зборуваа GG. Данко не е убеден дека бројот на игри е доволен за конзолата. Сепак, главна тема е гостинот во студиото, Александар Крстиќ. Г. Крстиќ е вработен во Infinity Ward и работеше на последниот Call of Duty.

Искуството на г.Крстиќ во Лос Анџелес е главна тема на оваа епизода, која не смеете да ја пропуштите.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments