GG S03E31 – Играме 20 прашања (игри), Flinthook, Dead Cells, Surge

Оваа епизода отвори со една од најголемите вести минатата недела, Destiny 2 доаѓа на Battle.net. Епизодата има простор и за серијата Witcher и потсетување на годишнината на Overwatch. Се дискутира и за трејлерите на Flinthook, Dead Cells, Surge и трејлерот за Far Cry 5…

Дополнителни има простор и за најинтересниот дел оваа епизода – 20 прашања.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
види ги сите огласи на kariera.it.mk