GG ПОДКАСТ S07E34: Unreal Engine 5, Biomutant, Far Cry 6

во гејминг

Полека, но сигурно стигнавме до крајот на уште една сезона на најдобриот поткаст за видеоигри. Остана уште последната епизода и супер награди пред да започне летото.

Љубителите на видеоигри во оваа епизода може да погледнат како ќе изгледа новото шесто издание на Far Cry. Покрај ова може да погледнеме што ќе се случува во Dying Light, Aragami 2, Horizon Zero Dawn, Biomutant…

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments