GG ПОДКАСТ S07E33: Days Gone (PC), Lies of P, Biomutant

во гејминг

Лоша вест е дека од остануваат уште две епизоди до крајот на седмата сезона на GG ПОДКАСТ. Добра вест е дека сме поблиску до Giveaway епизодата, а оваа епизода ќе дознаеме повеќе за наградите. Фокус на епизодата е на неколку нови игри DaysGone за PC, Lies of P, и разочарувањето од Biomutant се дел од епизодата. Ако ова не ви е доволно може да погледнете и што Данко, Бобо, Паци и Гораст мислат за Overwatch 2 и Shadow Warrior 3.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
1 Коментар
Најнови
Најстари Со највеќе гласови
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post GG ПОДКАСТ S07E33: Days Gone (PC), Lies of P, Biomutant appeared first on […]