GG PODKAST S07E21: State of Play, Curse of the Dead Gods, PUBG New State, Pokemon Legends Arceus

во ИТ.МК

Супер епизода за сите кои го следат поткастот најмногу за видеоигри. Овојпат може да ги видиме реакциите на Гораст, Данко, Бобо и Паци за State of Play конференцијата на Sony, но и за куп други игри. Трејлерот на Elden Ring ја отвори епизодата, а потоа имаше куп други видеоигри кои ќе ги погледнете. State of Play е настан на кој Sony претставува на што работат тие, но и партнерите кои работат на нови видеоигри.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
види ги сите огласи на kariera.it.mk