GG PODKAST S07E13: ГРАНДЕ GIVEAWAY #ггместено од 1055€ и ТОП игри за нашата 2020-та

Avatar img-thumbnail img-circle

во гејминг

Последната епизода за 2020 година на GG PODKAST оваа година се фокусира на куп награди и најдобрите игри за годината.

Најдобрите игри на листата се игрите кои ја одбележаа годината за Гораст, Данко, Бобо и Паци, и не мора да се излезени оваа година. Sekiro, Tony Hawk Pro Skater 1 + 2, Ghost of Tsushima, Ori The Will of the Wisps, Last of Us 2, Cyberpunk 2077…

Стани премиум член и доби пристап до сите содржини, специјален попуст на над 2.200 производи во ИТ маркет, верификуван профил и можност за огласување на ИТ Огласник. Плус ќе го поддржиш медиумот кој го градиме цели 16 години!

basic

членство

42 ден./мес

зачлени се

1337

членство

125 ден./мес

зачлени се
* плаќањето е на годишно ниво

Доколку веќе имаш премиум членство, најави се тука.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments