Добра веста за сите фанови на гејмингот во Македонија, единствената емисија за видеоигри и за гејминг се врати. Епизодата доаѓа со рецензии или најави за Fallout 76 и CoD: Blackout. Дополнително, гејмерите можат да ги ѕирнат и World of Worcraft и Fortnite.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments