Сите фанови Apple и паметни телефони имаат добра причина за радост оваа епизода. Гостин е Марко Трпков од GSM Македонија, кои ги донесе iPhone X и Apple Watch.

Секако, има доволно место и време во емисијата и за игрици. Дополнително, може да го чуете и мислењето на Гораст, Данко и Бобо за новиот Star Wars филм.

Стани премиум член и доби пристап до сите содржини, специјален попуст на над 2.200 производи во ИТ маркет, верификуван профил и можност за огласување на ИТ Огласник. Плус ќе го поддржиш медиумот кој го градиме цели 16 години!

basic

членство

42 ден./мес

зачлени се

1337

членство

125 ден./мес

зачлени се
* плаќањето е на годишно ниво

Доколку веќе имаш премиум членство, најави се тука.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments