Донирајте и преку мобилната апликацијата „Донации“

Avatar img-thumbnail img-circle

во feature, ИТ.МК

Здружението “Хуманост без граници” Прилеп и сајтот www.donacii.mk, ја објавија својата прва апликација за донирање.

Апликацијата е достапна за Android и за iOS, а единствена цел и е да го направи донирањето полесно. Апликацијата ова и навистина го овозможува преку едноставно споделување на сите лица на кои им е потребна помош.

Апликацијата има телефонски повик до сите апели за помош кои се активни на платформата. Со неколку кликања на екранот корисникот одбира кои проект ќе го поддржи. Дополнително, апликацијата овозможува едноставно споделување на апелите за помош на друштвените мрежи.

Она што мора да се забележи е дека заради природата на сервисот, апликациите функционираат единствено со македонски SIM картички.

Стани премиум член и доби пристап до сите содржини, специјален попуст на над 2.200 производи во ИТ маркет, верификуван профил и можност за огласување на ИТ Огласник. Плус ќе го поддржиш медиумот кој го градиме цели 16 години!

basic

членство

42 ден./мес

зачлени се

1337

членство

125 ден./мес

зачлени се
* плаќањето е на годишно ниво

Доколку веќе имаш премиум членство, најави се тука.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
види ги сите огласи на kariera.it.mk