Спонзорирано

ADO D30C електричниот велосипед достапен по Black Friday цена во Смартус!

Спонзорирано од Smartus.mk

во ИТ.МК, Спонзорирани, Хардвер

Овозможи си удобно и безбедно градско или off-road возење благодарение на неговите напредни перформанси. 

Одличен дизајн, моќен мотор и фантастична автономија до 90км со автоматско прилагодување на терени!

АDO D30C е достапен во две бои и тоа сребрен и сив.

Искористи го попустот за Black Friday од 7.500 денари и нарачај на Smartus.mk со бесплатна достава низ цела Македонија https://www.smartus.mk/ado-d30c-220

Напомена:

Ова е комерцијален ПР текст закупен од страна на Smartus.mk. IT.mk не сноси никаква одговорност за текстот и неговата содржина. Доколку сте заинтересирани да објавите промотивен текст, испратете го на [email protected]
види ги сите огласи на kariera.it.mk