13 продавници од кои можете да купите игри со големи попусти

во Вести

Многу дигитални продавници на игри ја означуваат Кинеската Нова Година со попусти на најразлични игри. Спремете ги паричниците и продолжете со читањето, ова се тринаесет продавници каде што моментно можете да купите многу игри за малку пари!

 1. Steam – The Steam Lunar New Year Sale
 2. Green Man Gaming – Lunar Sale
 3. GOG – We Love Games
 4. Ubisoft – Lunar Sale Бесплатна е Assassin’s Creed China!
 5. WinGameStore – Specials!
 6. EA – EA Sale
 7. Epic Games Store – The Showcase Sale
 8. Humble Store – Lunar Sale и Lovers and Fighters Sale
 9. Fanatical – Lunar New Year Sale
 10. Battle.Net – Lunar New Year Sale
 11. GamesPlanet – Lunar Deals
 12. Square Enix Store – Valentine’s Day Sale
 13. Playstation Store – Games Under $15 и Big in Japan
Image result for sale games

Сигурни сме дека пропуштивме некоја продавница. Кажете нѝ која во коментарите!

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments