Времето лета кога се забавувате. Некако без да забележиме пристигна и 30-та епизода од оваа сезона на GG.mk. Во исчекување на Е3 полека се приближуваме до периодот кој е најзабавен кога видеоигрите се во прашање. Секако пред Е3 не очекуваат уште неколку епизоди.

Оваа епизода Гораст, Бобо, Данко и Паци зборуваа за најавата на Sonic the Hedgehog, Shakedown Hawaii, Borderlands 3 и Katana Zero. За сите кои размислуваат за нов гејминг монитор, има дел во епизодата во кој може да ѕирнете што мислат GG за дел од мониторите.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
види ги сите огласи на kariera.it.mk