25-те YouTube видеа кои добија изложба во музејот Гугенхајм

во Свет

Сите финалисти, победници како и делови од церемонијата во живо ќе ги најдете на youtube.com/play. За да ги видите само 25-те одберени или одберете „jury selection” од менито или пак ќе ги најдете на YouTube блогот.

Подолу е фантастичното Bathtub IV видео од Кејт Лоутит.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
види ги сите огласи на kariera.it.mk