Започна номинирањето за #140mknagradi-те

По завршување на номинациите, наредниот ден ќе следи корисничкото гласање.

Еве ги номинациите на #140mknagradi:

 • Твитерџија руки (Најдобар твитерџија кој почнал да твита оваа година.)
 • Most improved твитерџија (Tвитерџија кој оваа година најмногу напреднал од стартот на неговата твитерџиска кариера.)
 • Most valuable твитерџија (Tвитерџија кој e најкорисен и кој е вистинска вредност што го имаме во твитерсферата.)
 • Најдобар твит во 2010
 • Најтаг за 2010
 • Најкомпанија/организација на твитер
 • Најдобар аватар
 • Најдобра позадина
 • Најдобар твитерџија во #tretasmena
 • Најдобра твитерџика
 • Најдуховит твитерџија

Стани премиум член и доби пристап до сите содржини, специјален попуст на над 2.200 производи во ИТ маркет, верификуван профил и можност за огласување на ИТ Огласник. Плус ќе го поддржиш медиумот кој го градиме цели 16 години!

basic

членство

42 ден./мес

зачлени се

1337

членство

125 ден./мес

зачлени се
* плаќањето е на годишно ниво

Доколку веќе имаш премиум членство, најави се тука.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments