Windows Phone 7 ги доби првите игри

во Мобилни

Корисниците преку мобилниот телефон ќе можат да играат во мултиплеер мод, а ќе имаат пристап до разните достигнувања и поени, како и пристап до нови игри и демоа од големите гејминг студија.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments