Новиот кампус на Apple е речиси готов. Apple Campus 2, популарно наречен вселенски брод, има уште дел од работите кои треба да се завршат. Сепак, веќе се гледа конечниот изглед на седиштето.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments

ит кариера

Matrix IT Global Services Macedonia

Software Developer

Melon, part of Kin+Carta

Node. JS Developer

види ги сите огласи на kariera.it.mk