Сите гласини за iPhone 5 (инфографик)

во Мобилни

Во меѓувреме, се уште нема точна информација кога треба да се очекува новиот телефон на Apple. Можеби после јуни, најверојатно септември.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments