Сите гаџети во Џејмс Бонд филмовите

Avatar img-thumbnail img-circle

во Свет

Burger Fiction, профил на YouTube кој секој понеделник објавува некое интересно видео,  неодамна ја постави видео комплацијата во која се прикажани сите уреди користени во сите Џејмс Бонд филмови.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments

ит кариера

Melon, part of Kin+Carta

Product Owner

Matrix IT Global Services Macedonia

Frontend Developer

види ги сите огласи на kariera.it.mk