Робо-кучето од Aibo, произведено од Sony, се врати поумно од било кога. Со помош на вештачката интелигенција, роботчето е позабавно од претходно. Лоша вест за жал, е дека играчката чини 1.700 долари и барем засега е достапна единствено во Јапонија.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments