бесплатна достава

TV BRACKET MOUNT 14-55″, Flat, Tilt, 70kg, VESA up to 400×400, D02, 83795

500 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство!
Цена со 1337 членство: 500 ден
Дознај повеќе

SKU: 09577 Категорија: Ознаки: ,

Flat panel Tilt Mount

For screen sizes 14’’-55’’

  • Fits most 14’’-55’’ Flat Panel TV
  • Load Capacity: 70kg (max)
  • VESA compliance: 100×100 / 150×150 / 200×100 / 200×150 / 200×200 / 350×200 / 400×200 / 400x400mm
  • Tilt degree: -5° ~ +15°
  • Simple construction and easy installation

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.