бесплатна достава

CPU кулер BE QUIET! SHADOW ROCK 3 WHITE BK005

Be Quiet! Shadow Rock 3 White нуди импресивно ладење и тивко работење. Совршен за перформанси над стандардот за добра цена.

  • Импресивни перформанси за ладење од 190 W TDP,
  • Пет бакарни топлински цевки со високи перформанси од 6 мм со HDT технологија,
  • Раздвоен Shadow Wings 2 120mm PWM вентилатор со голема брзина,
  • Емитира само 24,4 dB(A) при максимална брзина на вентилаторот,
  • Асиметричната конструкција го избегнува блокирањето на мемориските слотови пред ладилникот,
  • Горна обвивка од алуминиум во две бои со елегантна бела површина,
  • Лесно инсталиран комплет за инсталација што може да се монтира одозгора,

3.980 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 3.780 ден
Цена со 1337 членство: 3.580 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX36213 Категорија: Ознака:
Brand:be quiet!
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.