бесплатна достава

CPU кулер AIO NZXT Kraken X73 RGB 3x120mm AER RGB 2 fans, RL-KRX73-R1

13.400 ден

Нема на залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 12.700 ден
Цена со 1337 членство: 12.100 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX36239 Категорија: Ознака:
Brand:NZXT

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.