уште 1 на залиха
бесплатна достава

CONVERTOR USB Type-C (M) TO VGA (F) Choetech HUB-V01 Black

890 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство!
Цена со 1337 членство: 890 ден
Дознај повеќе

SKU: 35247 Категорија: Ознаки: ,

Brand

Choetech

Name

HUB-V01

Material

PVC + ABS + Aluminum

Maximum Image Resolution

1920 x 1200p

Plug

USB-C

Connectors

VGA

Compatibility

Supports MacBook, Chromebook, and other computers with a USB-C port without VGA

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.