Пробивање лозинка на Windows администратор

во Совети

За хакнувањето ви е потребен физички пристап до компјутер и предходно спремено бутабилно Hiren’s Boot Cd. За останатата процедура посетете го форумот и темава – Пробивање лозинка на Windows Administrator акаунт

btw Се надевам дека нема да го злоупотребите туторијалот да направите штета, туку ќе го искористите како помош во случај на изгубена лозинка или за да научите нешто корисно за безбедноста.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments