Пратете приватен твит на повеќе корисници одеднаш

во Совети

ТweeterGuru.net нуди и опција за следење на повеќе корисници, наместо да го пребарувате секој поединечно едноставни ги впишувате сите, ги одделувате со запирка и кликате „Follow”.

Исто така има и опција да проверите дали вашите пријатели се пријатели и меѓу себе.

(via @Zmija)

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments

ит кариера

The Bright Box

Python Developer

Matrix IT Global Services Macedonia

Backend Developer

OneContact Macedonia

Remote Python Developer

види ги сите огласи на kariera.it.mk