Ова е кампусот на иднината на Microsoft

Avatar img-thumbnail img-circle

во Вести

Microsoft ги претстави своите идеи за кампусот на иднината. Компанијата како и останатите технички гиганти креира канцеларии кои ќе бидат соодветни за секоја потреба на вработените. Како и со Apple и овде вработените нема да мора да го напуштат кампусот за било која потреба.

Линк до видеото на YouTube

Стани премиум член и доби пристап до сите содржини, специјален попуст на над 2.200 производи во ИТ маркет, верификуван профил и можност за огласување на ИТ Огласник. Плус ќе го поддржиш медиумот кој го градиме цели 16 години!

basic

членство

42 ден./мес

зачлени се

1337

членство

125 ден./мес

зачлени се
* плаќањето е на годишно ниво

Доколку веќе имаш премиум членство, најави се тука.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
види ги сите огласи на kariera.it.mk