За да го приближи лаптопот до поширока публика Razer креираше поевтин модел. Секако не може да се очекува еднаков квалитет од уредите, a кое е мислењето на Linus Tech Tips може да погледнете во видеото.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments