Супер забавна нова епизода на GG, во која може да видите кое е мислењето на Гораст, Данко и Бобо за новиот Samsung Galaxy Fold телефон. Сепак со оглед на тоа дека епизодата е во период со излегување на Mortal Kombat 11 ова беше еден од најинтересните разговори. Во епизодата може да ја погледнете и најавата за новата XIII и зошто треба повторно да го изиграте оригиналот, а можеме и да се потсетиме на Comix Zone.

Дел од новите податоци за PlayStation 5 и мислењето на GG.mk за скоро најавената конзола, но и сè што досега е откриено за конзолата.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
1 Коментар
Најнови
Најстари Со највеќе гласови
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Прочитај повеќе тука…IT.mk […]

види ги сите огласи на kariera.it.mk