GGS04E32 – Втор дел од Е3 конференцијата. (PlayStation, Ubisoft, Square Enix)

Ова е вториот дел од специјалната емисија посветена на E3 во која Гораст, Бобо и Данко ги гледаат игрите презентирани од PlayStation, Ubisoft и Square Enix. Секако, со оглед на темата, има простор за куп игри. Дел од игрите оваа епизода се: Shadow of the Tomb Raider Beyond Good and Evil 2, The Division 2, Assassin’s Creed Odyssey и The Last of Us 2 .

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
види ги сите огласи на kariera.it.mk