GG S03E11: Избор на најдобри видеоигри за 2016

во feature, гејминг, ИТ.МК

Последната епизода за оваа година не може да помине без избор за најдобра игра за 2016. Бобо, Данко, Гораст и Паци заедно со и публиката ја избраа Overwatch за игра на годината.

Епизодата е и рекапитулација на годината, избор на најдобрите настани, технологии и секако игри. Еве ја топ 3 листата според GG.mk:

  1. Overwatch
  2. Doom
  3. Uncharted 4
Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
види ги сите огласи на kariera.it.mk