GG.mk S03E08 – Данко: Last Of Us е супер, само не е игра

во гејминг, ИТ.МК

Нов понеделник и нова епизода на GG.MK. Оваа недела епизодата е посветена на The Games Awards. Сепак главна вест е дека Digital Chaos и Сакса играат ново финале, овојпат во Бостон. The Last Of Us 2, Genital Jousting, The Game Awards, ICEY, Final Fantasy XV се дел од игрите од оваа епизода.

Btw, во оваа епизода мора да ја изгледате дискусијата помеѓу Данко и Бобо за Last Of Us.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments