Петата епизода од оваа сезона секако ќе биде запаметена по Read Dead Redemption 2. Играта најверојатно ќе остане единствен кандидат за игра на годината и сосем заслужено речиси цела епизода е посветена на неа.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments