10 игри кои ќе можат да ги играат PlayStation Plus и Now претплатниците во ноември

Доколку сте огромен фан на конзолата на Sony, тогаш шансите се дека веќе сте претплатник на PlayStation Plus и PlayStation Now. Ова се две исклучително добри претплати кои за 60 долари годишно (значително поевтино може да се најде од надворешни продавници), секој месец ви се отклучуваат интересни игри за играње. Овој месец се појавија исклучително квалитетни игри кои би требало да ве забават и правилно да ве вовлечат во новогодишните празници! PlayStation Plus игри за […]

Оваа содржина е заклучена и наменета за it.mk премиум членови.

basic

годишно членство

1.500 ден.

зачлени се

1337

годишно членство

3.000 ден.

зачлени се

Поддржете го IT.mk со активирање на премиум членство и добијте пристап до ексклузивни содржини, добри ИТ зделки и други изненадувања.

Доколку веќе имаш премиум членство, најави се тука.

види ги сите огласи на kariera.it.mk