Веројатно најинтересна игра во новата епизода на GG е трејлерот на Sekiro: Shadows Die Twice, игра која од сега навестува дека ќе биде кандидат за игра на годината. Играта е најавена за 22 март што е оваа недела. Фановите на Quake ќе можат да го слушнат размисулвањето на GG за новата игра Wrath: Aron of Ruin. Фановите на FPS игри, ќе може да погледнат и трејлер за Rage 2.

Во 22-та епизода има простор и за Devil May Cry 5 и за Satisfactory.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments