Оваа епизода на GG.mk е целосно за сите љубители на видеоигри и за љубители на Nintendo. Главна причина за второто е што во епизодата ја коментираа Nintendo Direct. Покрај куп Nintendo најави може да ги погледнете и Anthem, Hollow Knight 2, Dangerous Driving, Crackdown 3 и Metro: Exodus. Секако епизодата не може да помине без најпопуларната нова игра Apex Legend.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments

ит кариера

Matrix IT Global Services Macedonia

Frontend Developer

Melon, part of Kin+Carta

Java Developer

види ги сите огласи на kariera.it.mk