Новата епизода на GG.MK започна со супер кусо, но и супер кул видео од God of War. Секако епизодата не можеше да помине без Player Unknown Battlegrounds.

Сепак главната тема на оваа емисија се криптовалутите. Гостин во студиото е Максим Серафимовски, со кој Гораст, Данко и Бобо, зборуваат за крипто валути.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments