GG.mk S03E09: Huawei Honor 7 LITE, Boston Major, Last Guardian, Dota 2, Steep

Avatar img-thumbnail img-circle

во гејминг, ИТ.МК

Новата епизода на GG.mk ја донесе и првата рецензија на паметен телефон. Секако оваа епизода не можеше да помине без Boston Major и учеството на Сакса. Бобо, Данко и Гораст, зборуваат за своите искуствa со Huawei Honor 7 Lite.  Сепак она што не е за пропуштање во оваа епизода е рецензијата на Last Guardian.

Добивај известувања
Извести ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments