ИТ Огласник: Пакет 5 огласи / 30 дена

Пакетот нуди можност за објава на 5 огласи во ИТ Огласник.
Овој пакет може да се искористи само во рок од 30 дена од активирањето.

Напомена: За огласи за вработување, поврзани со ИТ кариера, кликнете тука.

149 ден

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство!
Цена со 1337 членство: ден
Дознај повеќе

Категорија:
Brand:it.mk

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.