ИТ Огласник: Пакет 30 огласи / 365 дена

Пакетот нуди можност за објава на 30 огласи во ИТ Огласник.
Овој пакет може да се искористи само во рок од 365 дена од активирањето.

Напомена: За огласи за вработување, поврзани со ИТ кариера, кликнете тука.

599 ден

Цена со Basic членство: ден
Цена со 1337 членство: ден
Дознај повеќе
Категорија:
Brand:it.mk

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.