бесплатна достава

Xiaomi Net Range Extender AC1200 со 1x Ethernet порта, DVB4270GL

1.290 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 1.091 ден
Цена со 1337 членство: 991 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX17298 Категорија: Ознака:
Brand:Xiaomi

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.