бесплатна достава

Веб камера Logitech StreamCam 1080p 60fps USB-Type-C, Graphite, 960-001281

Full HD камера со USB-C за пренос во живо и создавање содржина

7.890 ден

Нема на залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство или Basic членство!
Цена со Basic членство: 6.540 ден
Цена со 1337 членство: 5.440 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX47044 Категорија: Ознака:
Brand:Logitech
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.