бесплатна достава

Веб камера Logitech HD PRO C920e 1080p USB со Privacy shutter 960-001360

Logitech C920e е веб камера за работа со HD 1080p што го надминува дури и квалитетот на видеото и звукот што го обезбедуваат повеќето интегрирани лаптоп камери. Искористете ја оваа камера и изгледајте професионално на секој ваш Zoom, Teams, Google Meet или Facetime. Камерата вклучува двојни интегрирани семонасочни микрофони кои го снимаат вашиот глас на оддалеченост до еден метар, така што разговорите секогаш звучат природно и чисто.

5.999 ден

Нема на залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 5.449 ден
Цена со 1337 членство: 3.549 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX47053 Категорија: Ознака:
Brand:Logitech

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.