бесплатна достава

Веб камера Logitech ConferenceCam CONNECT USB 1080p, 960-001034

  • Full HD 1080p видео (до 1920 x 1080 px); 720p HD видео (до 1280 x 720 px) со поддржан софтвер
  • H.264 UVC 1.5 со Scalable Video Coding (SVC)
  • Поддржува H.264 SVC 1080p, заедно со оптимизации на перформанси за квалитетен повик при HD видео состаноци

25.480 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 24.480 ден
Цена со 1337 членство: 22.780 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX47003 Категории: , Ознака:
Brand:Logitech

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.